top of page

Výhody

VirBuster video
L_P_fullres.jpg
L_ANFACE_fullres.jpg
L_Z_fullres.jpg
Nízké náklady na dezinfekci

Generátory ozonu VirBuster nepotřebují žádné náplně a další spotřební materiál, nebo filtry. Pro svoji funkci potřebují pouze přívod elektrické energie 230V. Pouhých 14 haléřů vystačí na dezinfekci prostoru 6 x 6 m s výškou stropu 2,77 m (100 m3) při použití generátoru ozonu VirBuster 10000.

Široký okruh použití

Ozonové generátory VirBuster lze s úspěchem použít ke sterilizaci a dezinfekci v nemocnicích, léčebnách, ordinacích, školách, fitnescentrech, obchodech, šatnách, divadlech, restauracích, domácností atd. Díky svým schopnostem naleznou též uplatnění při dezinfekci klimatizací a vnitřních prostor automobilů, autobusů a dalších dopravních prostředků, kde prostor zbaví nejen od nežádoucích mikroorganizmů, ale i od zápachů.

Robustní, lehké a precizní provedení

Ozonové generátory VirBuster jsou vyrobeny z ocelového plechu a opatřeny kvalitní povrchovou úpravou práškovým lakem. Při konstrukci byl brán také ohled na nízkou hmotnost pro mobilní použití. Každý generátor VirBuster je pečlivě sestaven jen z těch nejkvalitnějších komponent pro dlouhou životnost výrobku. Každý generátor VirBuster je ve výrobním závodě podroben náročným testům.

Filtr vzduchu

Nasávání vzduchu VirBuster je provedeno přes filtr, který zaručuje, že do dezinfikovaného prostoru nebudou rozptylovány prachové částice.

Výkonný a kvalitní ventilátor

Ventilátory použité  v generátorech VirBuster mají průtok vzduchu 3,2 m3/ min a pro zachování jejich dlouhodobé životnosti jsou vždy vybaveny kuličkovými ložisky. Použití kvalitních kuličkových ložisek má též kladný vliv na hluk ventilátorů, který je méně než 40 dB.

Snadná manipulace

Generátory VirBuster jsou vzhledem ke své konstrukci velmi lehké a díky integrovanému madlu v horní části snadno přenositelné.

Bezpečný výrobek

Generátory ozonu VirBuster jsou vybaveny aktivní ochranu FanFlow, která chrání obsluhu před dotykem s vnitřními elektrickými částmi zařízení.

Snadná údržba

Generátory ozonu VirBuster nepotřebují žádnou speciální údržbu.

Český certifikát

Generátory VirBuster byly zkoušeny v českých zkušebnách a mají český a CE certifikát. Koupí přístroje VirBuster si pořizujete bezpečný výrobek.

Vyrobeno v České republice

Generátory ozonu VirBuster byly kompletně navrženy a jsou vyráběny v České republice společností Diametral a.s.

Záruční a pozáruční servis

Každý výrobek se může někdy porouchat. Díky výrobnímu závodu a servisu v České republice máte zaručeno, že Váš výrobek bude stále funkční.

bottom of page