top of page

Příklady použití

VirBuster video
Vintage Car Steering Wheel
Interiéry vozidel

 

Pro dezinfekci malých prostorů, jako jsou interiéry motorových vozidel postačuje VirBuster 4000, který z nich již během 15 - 30 minut bezpečně odstraní všechny viry, roztoče i nepříjemné pachy. Při použití výkonnějších generátorů ozonu se potřebný čas zkracuje. Pro desinfekci větších dopravních prostředků je vyšší výkon výhodou.

Auta
Studio
Byty a lofty

 

Pro desinfekci bytů je vhodný VirBuster 4000, který zvládne během několika hodin odstranit viry, roztoče i nežádoucí pachy z vašeho obytného prostoru. Pro odhad potřebného času dezinfekce prostor poslouží následující hodnoty podle objemu místnosti:  

50 m3 za 40 minut, 100 m3 za 80 minut

Byty
kancelář
Kanceláře, rodinné domky

 

Pro desinfekci kanceláří a rodinných domků je výhodnější použít výkonnější typ VirBuster 8000, který díky svému výkonu zkrátí dobu aplikace přibližně na polovinu. Pro odhad potřebného času můžete použít následující hodnoty podle objemu místnosti:

50 m3 za 20 minut, 100 m3 za 40 minut 

Kanceláře
Image by Ivan Aleksic
Školy, školky, Open-office, zasedací místnosti

 

Prostory s větší plochou, než 60 m2 je vhodné, především z časových důvodů, vhodné desinfikovat některým z výkonnějších typů VirBusterů. Doporučujeme proto použít VirBuster 10000, který zvládne vyprodukovat a efektivně rozptýlit 10000 mg ozonu během jedné hodiny provozu. Díky tomu lze vydezinfikovat: 100 m3 za 25 minut, nebo 250 m3 za 60 minut

Školy
Luxury Dining Hall
Prodejny, restaurace, provozovny služeb

 

Podobně, jako ve školách, je vhodný VirBuster 10000 pro desinfekci restaurací, řemeslných dílen a maloobchodních prodejen. Přístroj lze nechat běžet po pracovní době díky vestavěnému časovači. VirBuster 10000 zvládne desinfekci prostor a to i velkých, dostatečně rychle: 
250 m3 za 60 minut, 500 m3 za 120 minut.

Restaurace
Gym Class
Fitness, tělocvičny, šatny

 

Ve fitness, posilovnách a menších tělocvičnách najde uplatnění generátor VirBuster 10000, který svými parametry vyhoví pro dezinfekci většiny podobných prostor. Výhodou je, že kromě virů je dezinfikovaný prostor naprosto dokonale zbaven všech nepříjemných pachů, které lze běžným větráním jen velmi těžko odstranit. 

Fitness
Nemocnice koridoru
Zdravotnická zařízení

 

Nemocnice, zdravotní střediska, domy s pečovatelskou službou, čekárny u lékařů a zázemí zdravotních zařízení jsou obzvlášť intenzivně vystaveny nebezpečí virových infekcí. VirBuster 20000, který s výkonem 20 g O3 za hodinu představuje velmi silnou zbraň proti virům i pachům. VirBuster 20000 vyčistí: 500 m3 za 60 minut, nebo 750 m3 za 90 minut.

Zdravotnictví
Image by Keo Oran
Divadla, kina, výrobní haly a sklady

 

V kinech a divadlech doporučujeme použít VirBuster 60000E. Díky vysokému výkonu lze prostory podobných rozměrů dezinfikovat v relativně krátkém čase a nenarušit tak provoz zařízení. Cyklus dezinfekce lze s přestávkami opakovat několikrát, aby i opravdu velké prostory byly dokonale vyčištěny od veškerých virů a pachů. 

Divadla
bottom of page